Prezesi Ognisk w kadencji 2019-2024
ogniska gminne
- Kol. Elżbieta Cykowska – gmina Strzelce
- Kol. Katarzyna Stolińska – gmina Kutno
- Kol. Marta Wasiak – gmina Łanięta
- Kol. Wanda Wilkońska – gmina Krzyżanów
przedszkola
- Kol. Olga Matuszewska – Integracyjne Przedszkole Miejskie Nr 8 w Kutnie „Jarzębinka”
- Kol. Lidia Tomczak – Przedszkole Miejskie Nr 5 w Kutnie „Stokrotka”
- Kol. Jadwiga Karbowa – Przedszkole Miejskie Nr 8 w Kutnie „Promyczek”
- Kol. Paulina Marcinak – Przedszkole Miejskie Nr 15 w Kutnie „Bajka”
- Kol. Aneta Pietrzak – Przedszkole Miejskie Nr 16 w Kutnie „Calineczka”
- Kol. Katarzyna Popielarczyk – Przedszkole Miejskie Nr 17 w Kutnie „Niezapominajka”
szkoły podstawowe
- Kol. Marzena Kłopotowka – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. T.Kościuszki w Kutnie
- Kol. Magdalena Krajewska – Szkoła Podstawa Nr 2 im. Marsz. J. Piłsudskiego
- Kol. Stanisław Wojdecki – Szkoła Podstawowa Nr 4 im. M.Kopernika w Kutnie
- Kol. Anna Marchewka – Szkoła Podstawowa Nr 5 im. H. Sienkiewicza w Kutnie
- Kol. Małgorzata Minkuszek – Szkoła Podstawowa Nr 6 im. M.C. Skłodowskiej w Kutnie
- Kol. Piotr Sala – Szkoła Podstawowa Nr 7 im. A. Mickiewicza w Kutnie
- Kol. Mariola Michalska – Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Wł. Jagiełły w Kutnie
szkoły ponadpodstawowe
- Kol. Magdalena Wesołowska – I Liceum Ogólnokształcące im. J.H.Dąbrowskiego w Kutnie
- Kol. Małgorzata Gliczyńska – II Liceum Ogólnokształcące im. J.Kasprowicza w Kutnie
- Kol. Dorota Krajewska – Zespół Szkół Nr 1 im. St. Staszica w Kutnie
- Kol. Agnieszka Mularczyk – Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im. dr A. Troczewskiego w Kutnie
- Kol. Anna Peda – Zespół Szkół Nr 3 im. Wł. Grabskiego w Kutnie
- Kol. Zbigniew Chrulski – Zespół Szkół w Żychlinie
- Kol. Grzegorz Stasiak – Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. M.Rataja w Mieczysławowie
- Kol. Małgorzata Pawlak – Centrum Kształcenia Ustawicznego w Kutnie
szkolnictwo specjalne
- Kol. Renata Peda -Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy Nr 1 im. M. Konopnickiej w Kutnie
- Kol. Jolanta Kaczmarek – Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy Nr 2 w Kutnie
- Kol. Monika Marzec – Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii „DoMOStwo” w Żychlinie
placówki opiekuńczo-wychowawcze, poradnie, bursy, kulturalno oświatowe, piecza zastępcza
- Kol. Elżbieta Walczak – Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza „Tęcza” w Kutnie
- Kol. Anna Czupryniak – Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kutnie
- Kol. Karolina Salomon – Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
- Kol. Sylwia Stelmachowicz – Peda – Bursa Nr 1 w Kutnie
- Kol. Elżbieta Czaja – Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie
- Kol. Aneta Kucharska – Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. K. Kurpińskiego w Kutnie